خانه » اخبار

اخبار

تجارت عطرها و طعمها

بررسی وضعیت بازار (Preliminary Estimates as of June 1, 2012) رهبران بازارجهانی عطروطعم تاسال ۲۰۱۱ در حال حاضر تجارت عطر و طعم در اختیار ۱۰ شرکت برتر می باشد که عمدتاً   ۳۷۵/۱۶    میلیارد دلار فروش عطر و طعم را به خود اختصاص داده اند و بقیه شرکتها ۴۲۴/۵ میلیارد دلار فروش این محصولات را در دست دارند. از نظر توزیع ... بیشتر بخوانید »

انجمن بین المللی عطر (IFRA)

انجمن بین المللی عطر (IFRA) در سال ۱۹۷۳ در ژنو تاســیس شد و در حال حاضر نماینده رسمی صـنعت عطر و اسانس در سراسر جهان است. هدف اصلی این موسسه اطمینان از بی‌ضرر بودن اسانس‌های به کاررفــته در صنایع آرایشــی بهداشتی براساس یافته‌های علمی به‌دست آمده از «موسسه تحقیقات مواد عطری»(RIFM) The Research Institute for Fragrance Materials است. RIFM یک ... بیشتر بخوانید »

انجمن تولیدکنندگان طعم و عصاره آمریکا (FEMA)

انجمن تولیدکنندگان طعم و عصاره آمریکا (FEMA)در سال ۱۹۰۹، در راستای دستیابی به سه هدف اصلی تاسیس شد: همکاری، ترویج و حفاظت از منافع تجاری اعضای آن، تقویت و توسعه روابط اعضا و کمک به تصویب و تدوین قوانینی که حافظ حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان طعم دهنده‌ها باشد. FEMA توسط تعدادی از شرکت‌های فعال در زمینه عطر و طعم ... بیشتر بخوانید »

تحقیق و توسعه در صنعت عطر و طعم

تحقیق و توسعه در زمینه عطر و طعم فعالیتی جالب و قانونمند است. این صنعت دارای تاریخچه ای قدیمی است برای آنچه که هنرآشپزی نامیده شده و نه علم طعم، ما همه در مورد تمایل به خوشبویی در فرهنگهای باستانی شنیده ایم. ما فقط قادریم تمام این یافته ها را ب همچنین ما باید بدانیم که صنعت عطر و طعم ... بیشتر بخوانید »